Seslibari.com

Mobil Sohbet Sitemize Katıl...

Katılım
Şub 10, 2019
Mesajlar
4
Beğeniler
0
Puanları
1
#1
Sesli Chat Oda fiyatları nelerdir? Merak edenler makalemizde cevabını bulacaklardır. Arkadaşlar speakychat oda ücretleri sabittir. Sadece çoğu kişiler yeni seslichat siteleri kazanabilmek için aşırı derece ucuz vermektedir.
Bu bahsi geçen kişiler çoğunlukla panelciliğe yeni başlamış olan kişilerdir. Kurulum ücretleri ile kazanç elde etmek için ucuz fiyata aldıkları hostlara siteleri kurarak ve fiyatları olabildiğince kırarak site sahiplerine satmaktadır. Bunu gören kişiler çoğu zaman o kişileri ilk etapta tercih etmektedirler. Fakat daha sonra problem yaşamaya başladıklarında aslen o ucuz aldıkları odalardan herhangi bir kazancları olmadıklarını anlıyorlar. Çünkü siteleri sürekli donuyor, kapanıyor. Buda doğal olarak user yitirilmesine sebep vermektedir.
SesliChat oda fiyatları sabittir ve oda sayısına bakılırsa fiyatlarda oynama olmaktadır. Sesli chat sistemleri ile alakalı diğer konularla ilgili yazılarımız ilerleyen günlerde yayınlanacaktır
değerli seslichat severler ortalama yedi gün önce yeni açık oturum sistemi seoremix siz kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Yeni panel sistemi dokunmatik özelliği, full koruması ve seo uyumlu olması ile dikkatleri çekmiş durumdadır. Yeni açık oturum sistemi tüm sesli chat piyasasına hayırlı olması dileklerimle.. İyi sohbetler dileriz.
Söyleşi severler için devrim yaratacak bir gelişme şu sıralar yapılmaktadır. Senelerdir kullandığınız seslichat odalarına artık mobil cihazlar ile de bağlanmanız mümkündür. SpeakyChat şirketinın yapmış olduğu duyuruya nazaran kısa bir süre sonrasında artık mobil odalarda tüm android cihazlarınız ile de sohbet edebileceksiniz.
Seslibari sitemiz de sizlerde hızlı giriş veya chat giriş yazan yere tıklayarak mobil sohbet odalarımıza bağlanabilirsiniz. Şimdiden tüm kullanıcılara iyi sohbetler dileriz.
Slm kıymetli seslibari misafirleri bugünde sizler için bir konuya değineceğim..Biraz boşluk süreımızdan sonrasında tekrar mevzuşacağız. Fakatç sesli chat ve canlı eserler bu konuyu sevmiş olduğinizi biliyorum..
Sesli Chat ve Canlı Eserler
Seslibari sesli chat oda platformunda bundan sonra canlı eserler ve canlı rap aktivitelerin başlaması için çalışmalarımız adım atmıştır. Birbirinden yetenekli birbirinden güzel arkadaşlarımız olacaktır. Haftanın üç yada dört gününde olması planlanıyor.Ve bunun yanı sıra "sesli chat Sesli sohbet"platformunda canlı şiir ve bir cok canlı oyunlarımız olacaktır. Ve çalışmalarımız daha iyi ve daha sağlıklı chat sitesi olmak yönünde hızlı bir şekilde sürüyor.Sitemizde ücretsiz chat odası alabilirsiniz ücretsiz izdivac sunucusu olabilirsiniz ücretsiz oda sahibi olabilirsiniz ücretsiz yetkili olabilirsiniz. Ve bunları yapmanız icin ihtiyaç duyulan yalnız Seslibari sitemize girerek Sesli chat platformunda yetkili dostlarımızdan informasyon alıp görüşlerinizi bildirebilirsiniz.
Arkadaslar seslichat sitelerinin eğer olmazsa olmazlarindan biride yetkililerdir.
Sitede ki sükuneti saglayan yetkili arkadaslarimiz site sorumlusundan Sesli Chat oda operatörüne kadar büyük bir özveri ile siz değerli ziyaretçilerimizin güvenli
ortamda chat yapmaniz için ortam hazirlamaktadirlar.
Sitemiz de Sesli Chat oda görevlileri 2 sinifa ayrilmaktadir.
Seslibari Site genel görevlileri ve oda yetkilileridir.
Oda yetkilileri kendi baktiklari odalardan sorumludurlar ve zamanlarinin büyük çogunu bu odalarda geçirirler.
Site yetkilileri ise site içerisinde olabilecek her durumdan sorumludurlar.
Sitemiz de kafi sayida yetkili bulunmaktadir ancak yinede sitemiz de bizlerle beraber vazife meydana getirecek yeni arkadaslarda alinacaktir. Sitemiz de seslichat odalarinda yetkili olmak isteyen arkadaslar adminlerimiz ile iletisime geçsinler.
Sesli sohbet Sitemiz mobil sohbet hizmeti sunan Türkiye’nin en seçkin sitelerinde birisidir.
Söyleşi giris yazan yere tiklayarak sohbete baglanabilirsiniz. Iyi sohbetler diliyoruz.
Sesli Chat Sesli Sohbet Seslibari
 
Sohbet Chat
Üst Alt