Oyun incelemeleri

Mobil Sohbet Sitemize Katıl...

Katılım
Eki 17, 2018
Mesajlar
54
Beğeniler
0
Puanları
6
#1
Günümüzde artık hem masa üstü bilgisayarlar hem telefonlar üzerinden oyunlar rahatlıkla oynanabiliyor. Aslında bilgisayardan mobil cihazlara büyük bir kayma var. İnsanlar metroda , otobüs durağında yada balkonda çay içerken bile telefonunda online oyunlar oynayabiliyor.

Durum böyle olunca birçok alternatif oyun ve telefon modeli söz konusu. Tüm oyunları oynayabilmeniz için sağlam yeni çıkmış bir telefon modeline sahip olmanız gerek.Yada elinizdeki telefonun desteklediği ölçüde oyun oynayabilirsiniz. Bazı arkadaşlarımız bilgisiz olduğu için bu konuda, telefonunun desteklemeyeceği oyunları yüklüyor ve malesef oyunu oynayamıyor.

Bu tip durumlar için size bir site önereceğim.Bu site üzerinde hem bilgisayar hemde mobil cihazlarınız için ne uygun oyunları ve sistem gereksinimlerini öğrenebilirsiniz. Sitede birbirinden farklı oyunların oyun incelemeleri ve konuları yer alıyor. Bu sayede hangi oyun size daha uygun öğrenmiş olursunuz.

Ayrıca sitenin forum bölümüde var. Burada kendinize yeni arkadaşlar bulabilir yada oynadığınız oyunda partner bulabilirsiniz. Oyun sitesi denince ilk akla gelen sitenin adresi işte bu:

https://oyundenince.biz.tr/
 
Sohbet Chat
Üst Alt