İstanbul Ankara Nakliyat Ambarı

Katılım
Şub 6, 2019
Mesajlar
3
Beğeniler
0
Puanları
1
#1
İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerinden Ankara'nın merkez ve ilçelerine nakliyat ambarı hizmeti sunan Yeşildağ ambar firmamız haftanın 7 günü 24 saat müşterilerine kesintisiz hizmet sunmaktadır. İstanbul Ankara evden eve nakliyat, parsiyel taşımacılık, parça eşya taşımacılığı, paletli malzeme taşımacılığı, kolili taşımacılık, ağır nakliyat hizmetlerini ambar hizmeti adı altında toplayarak gerçekleştirmekteyiz.

nakliyat-ambari.jpg

İstanbul Ankara nakliyat ambarı hizmetinde tedarik araç filomuz ile (Tır, kamyon, kamyonet ve panelvan) hizmeti müşterilerimize sorunsuz bir şekilde sunmaktayız. Ambar ürünleriniz hassas ve kırılacak ürünler olabilir bu durumda personeller ayrı bir özenle ürünlerinizi taşımalı ve şöförler bu durumun farkına varıp yolculukta çok dikkatli gitmelidir. Firmamız tüm bu kriterleri gerçekleştirerek İstanbul Ankara ambar hizmetlerinde müşteri memnuniyetini kazanmıştır.

İstanbul Ankara Nakliye Hizmetleri

Ambar hizmeti sunduğumuz gibi İstanbul Ankara nakliye hizmeti ile komple araç çıkararak komple yüklerinizin Ankara'ya taşınmasını gerçekleştirmekteyiz. Yeşildağ ambar firmamızı haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz olarak arayabilir, ambar ve nakliye fiyat teklifi alabilirsiniz.Yeşildağ Nakliyat Firmamızın Sunduğu Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleri;

İstanbul Bursa Nakliyat Ambarı

İstanbul Çanakkale Nakliyat Ambarı
 
Üst Alt