Garaj Kapısı Motoru

Mobil Sohbet Sitemize Katıl...

Katılım
Eyl 8, 2019
Mesajlar
73
Beğeniler
0
Puanları
6
#1
Site Adresi : Ekapi.com.tr - Otomatik Kapı Motoru, Otomatik Garaj Kapıları
Faaliyet Alanı :Otomatik Kapı
Açılış Tarihi : 2016
Açıklama :


Garaj kapısı motoru, içerisindeki motor ve kart ünitesi sayesinde, motorun dişliye hareket vermesi sonucu kapıyı hareket ettiren mekanizmalardır. Otomatik kapının üzerine gravyer dişli kaynatılarak ya da vidalanarak montaj yapılır. Garaj kapısı motorunun üstünde bulunan ana tahrik dişlisi, bu dişiliyi hareket ettirerek kapıyı açar ya da kapatır.
Otomatik kapının iki ucunda fotosel vardır. Otomatik kapının arasına araç veya insan girdiğinde, ara da kalan kişiyi ya da cismi sıkıştırmamak ve zarar vermemek için kapı açılmaya-kapanmaya devam etmez. Kapı açıldıktan sonra kumanda veya başka komutla, ya da otomatik kapatma sayesinde geri kapatılabilir. Bu işlem elektronik kartın üzerindeki ufak dip vinçler sayesinde basit şekilde ayarlanabilir. Otomatik kapı kapanmaya doğru giderken, fotoselin önünden bir cisim geçtiğinde, kapı geri açılabilir veya olduğu yerde sabit kalır, ya da fotoseli tetikleyen cisim önünden çıktığında kapı kapanma hareketini tamamlaya devam edebilir.
Garaj kapısı Motoru seçerken, kullanıcı sayısına göre, kapının ağırlı ve uzunluğuna göre Garaj kapısı motoru seçmek gerekmektedir. Yanlış seçilen Garaj kapısı motoru uzun ömürlü olmayacağı gibi kullanıcının isteklerini yerine getirmez. Açılma hızı ayarlanabilir Garaj kapısı motorları olduğu gibi Sabit hızlı Garaj kapısı motorları da vardır. Kullanıcı motor sekerken bu gibi etkenleri göz önüne alması gerekmektedir.
Hem zaman hem de bütçenizden tasarruf etmenizi sağlayacak ürünler sayesinde kapı açma ve kapatmada kaybedeceğiniz zamanı geri kazanırken düşük enerjiyle de yüksek çalışma performansından ekapi.com.tr sayesinde faydalanmış olacaksınız.
 
Sohbet Chat
Üst Alt